-44%

Ergo Akustik Ofis Kabini GT-2333

69.676,20 

Dış : .Akustik Kumaş
Cam: Ses kontrollü lamine cam.
Çerçeve: Akustik Kumaş & Lake Boya.
İç: Akustik Keçe Kumaş .
Zemin: Leke Tutmaz Akustik Halı
Aksesuar : Masa ve Koltuk
Ağırlığı :210 Kg
Kargo – Montaj : Alıcıya Aittir.
Üretici Firma : Sena Akustik 

Sepeti görüntüle

Açıklama

Ergo, açık plan ofis ortamı için dizayn edilmiş döşemeli akustik ofis kabinleri ve oturma grupları serisidir. Rondo kabini, ihtiyaç duyulduğunda taşınması kolaydır iş, toplantılar ve telefon konuşmaları için davetkar bir alandır. Yumuşak oturma alanının akustik döşemeleri ve eğimli kenarları herkesin kullanabileceği rahat bir alan sunar.Excab Pods, Stefan Borselius tarafından tasarlanan bir dizi akustik ofis ekranları, akustik duvar panelleri ve telefon davlumbazlarıdır. Excab Pods şekli, kesik kenarların oluşturduğu ışık ve gölgelerle oynar. Mıknatıslar tasarım içerisinde gizlidir, böylece ekran bağlantıları uyumlu görünür, masa ekranlarında manyetik bir araç çubuğu rayı da mevcuttur.Elite’in modüler panel tasarımı kolay spesifikasyon ve konfigürasyon sağlar. 100 mm kalınlığında sırsız paneller, akustik köpük ile doldurulmuş ve güç ve verinin gerekli olması durumunda gizli kablo yönetimine olanak tanıyan 72 mm boşluk kullanıyor. Çıkarılabilir klipsli paneller, yün kumaşta döşenerek podun akustik performansını arttırır. Bölme panelleri, kolay temiz alanlar için laminatlandırılabilir veya eğitim ve işbirliği için manyetik yazılabilir yüzeylere sahip olabilir. Cam paneller, bölmenin akustik gerekliliklerine bağlı olarak tek veya çift cam olarak mevcuttur. Kübik, ayrıca hava sirkülasyonu ve LED aydınlatması bulunan, gizli bir akustik Echophon tavan sistemi içerir.

Ergo Style Ofis Kabini Kabin Ölçüleri

Ergo Style Ofis Kabini Kabin Ölçüleri

Ses Yalıtım Kabinleri : Ofis ve işyerlerinde, cafelerde, restourant otel lobisi ve eğlence mekanlarında, özellikle gürültülü ortamlarda sesizliği arayanlar için tasarlanmıştır.

Ses Yalıtım Kabinleri  Renkleri : Doğal rengi paslanmaz galvaniz gridir. İsteğe bağlı RAL kartelasındaki renklere boyanır.

Ses Yalıtım Kabinleri  Ebadları:  Standart bir ölçüsü yoktur, özel üretim olduğu için ölçüye bağlı üretilir.

Ses Yalıtım Kabinleri Kullanım Alanları : Ofis içi telefon görüşmesi, sohbet odası, off tube tarzında sessiz oda kullanımı sağlar.

Ses Yalıtım Kabinleri  Opsiyonlar : Ürün galeri bölümündeki gibi iç mekan ve dış mekan çeşitleri mevcuttur.

Ses Yalıtım Kabinleri  Yanmazlık : Kullanılan metaryaller, camyünü ve b1 yanmazlık formunda yada ultra yanmaz metaller kullanılır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Ergo Akustik Ofis Kabini GT-2333” için yorum yapan ilk kişi siz olun