Akustik Telefon Görüşme Kabinleri İmalatçısı

Ofis İçi Toplantı ve Konferans Kabinleri

Akustik Telefon Görüşme Kabinleri İmalatçısı

Akustik Ofis Toplantı ve Konferans Kabinleri ; Ofis bölmeleri, kalıcı duvarlar ve demirbaşlar inşa etmeye gerek kalmadan önemli, kolay erişimli kapalı sessiz odalara sahip çalışma alanları sağlar. Ofis Bölmeleri, küçük telefon / video konferans kabinleri, mobil çalışma ve çalışma bölmelerinden büyük toplantı odalarına kadar çeşitli boyutlarda mevcuttur. Tüm bölmeler, yün veya isteğe bağlı antibakteriyel kumaşlarla kaplanmış iç ses emici ve bloke edici akustik özelliklere sahiptir. Dahili hava sirkülasyonu, aydınlatma, elektrik ve mobilya, kapsül kullanıcılarına sessiz ve güvenli bir çalışma ortamı için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar.

Lucia Ofis İçi Toplantı İzolasyonlu Görüşme Kabin Modeli

Ofis Akustiği İçin Gerekli Toplantı ve Görüşme Kabinleri , Lucia akustik ofis podu serisinin bir parçasıdır. Lucia bölmeleri, tek kullanıcılı telefon bölmeleri, 2 ila 4 kullanıcılı toplantı bölmeleri ve daha büyük modüler toplantı odası bölmeleri dahil olmak üzere birkaç farklı boyutta mevcuttur. Tüm Lucia bölmeleri kolayca hareket ettirilebilir ve Lucia Work, Demonte Bir Üründür.

Loft Ses İzolasyonlu Modern Toplantı Kabinleri
Loft Ses İzolasyonlu Modern Toplantı Kabinleri ; Loft Work, konferans görüşmeleri de dahil olmak üzere odaklanmış işle ilgili görevler için tek bir kullanıcı için tasarlanmış yerleşik masaya sahip akustik bir mini ofis bölmesidir. Loft Work ayrıca, gerektiğinde alanı nasıl kullandığınızı değiştirmenize olanak tanıyan transpalet kullanılarak kolayca yeniden konumlandırılabilir. Aydınlatma ve hava sirkülasyonunu kontrol eden PIR sensörü, aynı zamanda fişli güç, USB şarjı ve RJ45 ağ kablosunu da tutan kullanışlı yan rafın altına yerleştirilmiştir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.