-9%

52.5 Bariyerli Yumurta Sünger

410,50 

Fiyatlarımız m²’dir.!
EBAT : 100 CM  X 100 CM
Kalınlık Ebatları  : 53mm
Yoğunluk  ; 90 – 100 DNS / M³
YanmazLık ; A2 Sınıfı
Akustik değeri : NRC : 0,60 – 0,80

Sepeti görüntüle

Açıklama

Bariyerli Yanmaz Yumurta Süngerler : Yanmaz Yumurta süngerler, yanmayan, akmayan ve akma, yapmayan akustik ses yalıtımı ve izolasyonunda kullanılır .

Bariyerli Yanmaz  Akustik Yumurta  Sünger  Ölçüleri : 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 40 mm ve 50 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Bariyerli Yanmaz Yumurta Sünger  Paket İçeriği  : Yanmaz Yumurta süngerler 100 cm x 100 cm ebat plaka 10 adet paket  satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Bariyerli Yanmaz Yumurta  Sünger  Renk çeşitleri : Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Bariyerli Yanmaz Yumurta  Sünger  Üretim : Özel kalınlık 40 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebatlama ve özel kesim mümkündür.

Bariyerli Yanmaz Yumurta Sünger  Yanmazlık : Opsiyoneldir / yanmazlık Firend  ; yanmazlıkta BS476 : class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Bariyerli Yanmaz YumurtaSünger  Yoğunluk :90 ile 100 Kg / M³ İstenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

Not : 40 mm olan ürün 40 mm ise 35 – 40 mm arası toleranslı kalınlıklardadır.

Bariyerli Akustik Yumurta Sünger ; Görünümü İtibari İle yüksek değerde ses yutum özelliği bulunan akustik ses yalıtım malzemesidir.

Ürün tek başına akustik yalıtım ve ses izolasyonlarında ideal çözüm ortağı olmaktadır.

Bariyerli Yanmaz Yumurta Süngerler ÜRÜN PAKETLERİ ; 100 cm x 100 cm plakalar halinde olup, paketlerinde 10 plaka yani 10 m² ürün bulunmaktadır. Standart olarak 40 mm, 50 mm ve 70 mm olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Bariyerli Yanmaz Yumurta Süngerler ÜRÜN GÜVENLİĞİ ; Ürünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Bariyerli  Yanmaz Yumurta Sünger Kullanım Alanları:

Ses Yalıtım Süngeri Ses Kayıt Stüdyoları  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Server Odaları  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Eğlence Merkezleri Ses Yalıtımı
Ses Yalıtım Süngeri Test Kayıt Odaları  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Ofis Toplantı Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri TV Odaları  Ses Yalıtımı
Ses Yalıtım Süngeri Odyo Kabinleri  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Motor Odaları  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Reji Odaları  Ses Yalıtımı
Ses Yalıtım Süngeri Müzik Odaları  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Klima Santralleri  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Fabrika Ses Yalıtımı
Ses Yalıtım Süngeri Makine Daireleri  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Jeneratör Odaları  Ses Yalıtımı Ses Yalıtım Süngeri Hidrofor Odaları Ses Yalıtımı

ÜRÜNLER İSTANBUL İÇİ NAKLİYE FİRMASI İSTANBUL DIŞI AMBAR İLE KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDERİLİR.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“52.5 Bariyerli Yumurta Sünger” için yorum yapan ilk kişi siz olun